Pasodink medį pirkdamas skate lentą

Facebook
Twitter
Email
Reddit
Telegram
WhatsApp

Pirk skate decką Shred.lt ir pasodinsi medį !

Už kiekvieną SHRED.LT parduotuvėje nupirktą skate lentą, mes pasodinsime vieną medį !

Kiekviena jūsų nupirkta lenta prisideda prie miškų išsaugojimo Lietuvoje.

Medžiai suteikia mums skate’ą kuris mums svarbus kaip ir oras kuriuo kvepuojame. Žinokite kad savo pirkinių prisidedate prie žaliuojančių miškų išlikimo o ne naikinimo!

 

DUK

Prisidėję prie medžių sodinimo pirkdami shred.lt skate lentą investuojate į klimato kaitos padarinių sumažinimą, lietuviško miško auginimą, žalesnę ir švaresnę aplinką mums visiems.

Tai paprasta – pirkite skate lentą ir už kiekvieną nupirktą lentą mes pasodinsime vieną medį ! Prisidėsite prie Lietuvos miškų auginimo.

Medžiai sodinami tik Lietuvoje, tad prisidėsite prie mūsų pačių aplinkos švarinimo ir miškų puoselėjimo bei žalesnės aplinkos užtikrinimo mūsų ateities kartoms Lietuvoje. Mes skiriame lėšas paramos fondui ir taip užsitikriname, kad visas Jūsų užsakytas medžių skaičius būtų pasodinamas, atsižvelgiant į geriausias numatytas sąlygas medžių sodinimui (pvz.: sodinimo sezonas ar tinkamiausios medžių rūšies sodinimui parinkimas).

Medžių sodinimas ir miškų puoselėjimas gali būti viena iš priemonių padedančių kovoti su klimato kaitos padariniais ir mažinti išmetamų CO2 emisijų kiekį, tačiau vien tai klimato kaitos padarinių nepanaikins. Labai svarbios ir kitos priemonės, galinčios prisidėti prie kovos su klimato kaita. Shred.lt komanda nori prisidėti prie šios problemos sprendimo ir perkant skate lenta prisidėti prie švaresnės planetos pasodinant medį.

 

Nacionalinis Neliečiamojo miško fondas Lietuvoje organizuoja medžių sodinimo projektus. Šis miškas niekada nebus kertamas, naikinamas ar naudojamas kitokiais komerciniais tikslais, o pilnai pasitarnaus mažinant klimato kaitos padarinius, švarinant mūsų visų aplinką ir užtikrinant žalesnę Lietuvą ateities kartoms.

Sodinamų medžių rūšys yra tipinės Lietuvos miškams ir gali būti mišrios priklausomai nuo vietos ir dirvos, kur sodinami medžiai – taip geriausiai užtikrinama biologinė miško įvairovė ir sąlygos miškui augti ir bręsti.

Facebook
Twitter
Email
Reddit
Telegram
WhatsApp
Jūsų krepšelis
0
  0
  Tavo Krepšelis
  Tavo krepšelis yra tuščiasSugrįžti į parduotuvę
   Apskaičiuoti pristatymą
   Pateikti nuolaidų kuponą
   Negalimi nuolaidų kuponai
   shred11 Gaukite 11% nuolaidos Švenčiame 11 metų SHRED.LT gimtadienį su 10% nuolaida visoms prekėms !