Apie Shred.lt

Facebook
Twitter
Email
Reddit
Telegram
WhatsApp

Tavo stilius iš patikimų rankų!

Shred.lt pasirūpins tavo stiliumi! 

Jei kas yra labiau susipažinęs su skate kultūra tai Shred.lt įkūrėjai. Todėl rinkdamiesi Shred.lt parduotuvę Jūs būsite tikri, kad čia rasite viską ko gali prireikti ilgamečiui skeiteriui ar šią kultūra besidominčiam naujokui.

Shred.lt – from skater to skater!

SHRED.LT rasite pasirinkimą !

Lietuvoje gimęs ir augęs SHRED.LT didžiuojasi galėdamas pasiūlyti savo klientams platų lietuviškų skate prekių pasirinkimą.

Didžiuodamiesi savo šaknimis SHRED.LT komanda stengiasi pasiūlyti gausų Lietuvoje pagamintų prekių asortimentą. SHRED.LT parduotuvėje dauguma prekių yra pagamintų vietoje, todėl Jums nereikės jaudintis dėl kokybės trūkumo. 

Shred.lt puslapyje galite rasti ne tik Lietuvoje pagamintas prekes, bet taip pat skate dalis, kurių kokybę garantuoja ES tiekėjai. Shred.lt siekia, kad skeiteriai gautų tik kokybišką produkciją, todėl glaudžiai bendradarbiauja su Vokietijos, Šveicarijos bei kitų ES gamintojais.
 
Žinome, kad kiniškos prekės yra pigesnės ir patrauklesnės piniginei, tačiau Tu nusipelnei geriau! Pirki Shred.lt parduotuvėje ir džiaukis kokybiškomis prekėmis.

Nebukite abejingi ir prisidėkite (:

Kviečiame prisidėti ir paremti SHRED.LT, kad galėtume toliau sėkmingai vykdyti savo veiklą ir siekti savo misijos – skatinti skateboardingo bendruomeniškumą, populiarinti ši sportą Lietuvoje.

Shred.lt pasiryžus informuoti visuomenę apie riedlenčių kultūrą, bei išreikšti savo nuomonę įvairiais klausimais. Skelbiame naujienas, rengiame renginius.

Taip pat galite prisidėti prie šio tinklapio išlaikymo paaukodami pinigų į paypal sąskaitą. Į tinklapio išlaikymą įeina tinklapio administravimas, serverių bei domaino išlaikymas.

Nebukite abejingi prisidėkite (:

Facebook
Twitter
Email
Reddit
Telegram
WhatsApp
Jūsų krepšelis
0
  0
  Tavo Krepšelis
  Tavo krepšelis yra tuščiasSugrįžti į parduotuvę
   Apskaičiuoti pristatymą
   Pateikti nuolaidų kuponą
   Negalimi nuolaidų kuponai
   shred10 Gaukite 10% nuolaidos Švenčiame 10 metų SHRED.LT gimtadienį su 10% nuolaida visoms prekėms !