Pagaminta Lietuvoje

Facebook
Twitter
Email
Reddit
Telegram
WhatsApp

SHRED.LT rasite pasirinkimą !

Lietuvoje gimęs ir augęs SHRED.LT didžiuojasi galėdamas pasiūlyti savo klientams platų lietuviškų skate prekių pasirinkimą.

Didžiuodamiesi savo šaknimis SHRED.LT komanda stengiasi pasiūlyti gausų Lietuvoje pagamintų prekių asortimentą. SHRED.LT parduotuvėje dauguma prekių yra pagamintų vietoje, todėl Jums nereikės jaudintis dėl kokybės trūkumo. 

Kaip žinoti, kuri prekė Shred.lt yra pagaminta Lietuvoje?

Kiekviena prekė, kuri yra pagaminta Lietuvoje yra pažymėta specialiu „PAGAMINTA LIETUVOJE” ženklu. Todėl rinkdamiesi prekę Jūs būsite tikri, kad Jus dominanti prekė yra 100%  pagaminta Lietuvoje!

Lietuviška prekė – tai garantas į aukščiausią kokybę ir 100 karmos taškų už savų palaikymą! 

Rinkdamiesi lietuvišką prekę Jūs prisidėsite ne tik prie gamintojų, bet taip pat kartu auginsite skate kultūrą savo mieste.

SHRED.LT ir tiekėjai iš ES

Shred.lt puslapyje galite rasti ne tik Lietuvoje pagamintas prekes, bet taip pat skate dalis, kurių kokybę garantuoja ES tiekėjai. Shred.lt siekia, kad skeiteriai gautų tik kokybišką produkciją, todėl glaudžiai bendradarbiauja su Vokietijos, Šveicarijos bei kitų ES gamintojais.
 
Žinome, kad kiniškos prekės yra pigesnės ir patrauklesnės piniginei, tačiau Tu nusipelnei geriau! Pirki Shred.lt parduotuvėje ir džiaukis kokybiškomis prekėmis.

Tavo stilius iš patikimų rankų!

Shred.lt pasirūpins tavo stiliumi! 

Jei kas yra labiau susipažinęs su skate kultūra tai Shred.lt įkūrėjai. Todėl rinkdamiesi Shred.lt parduotuvę Jūs būsite tikri, kad čia rasite viską ko gali prireikti ilgamečiui skeiteriui ar šią kultūra besidominčiam naujokui.

Shred.lt – from skater to skater!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
Telegram
WhatsApp
Jūsų krepšelis
0
  0
  Tavo Krepšelis
  Tavo krepšelis yra tuščiasSugrįžti į parduotuvę
   Apskaičiuoti pristatymą
   Pateikti nuolaidų kuponą
   Negalimi nuolaidų kuponai
   shred10 Gaukite 10% nuolaidos Švenčiame 10 metų SHRED.LT gimtadienį su 10% nuolaida visoms prekėms !