Šią vasarą SHRED organizuoja ir prikelia visiems mums gerai žinoma King Of The Home Town (t.y KOTHT) konkursą. Kuriame galėsite laimėti simbolinių prizų ir žinosite, kad Jūsų komanda laiko šių metų KOTHT titulą.

KOTHT konkursas lietuvoje vykstą jau nebe pirmą kartą. Ankščiau šis konkursas būdavo organizuojamas senąjame skaterių forume. Tačiau metas pratęsti šį konkursą ir šiek tiek atsinaujinti.

Esminis pokytis nuo senojo KOTHT konkurso tikriausiai bus daugiau triukų kategorijų. Pridėjome Quarter/Miniramp kategoriją. Kadangi Lietuvoje jau galime rasti visuose miestuose ir kaimuose po skateparką. Ir žinoma naujos KOTHT užduotys.

Šio renginio rėmėjai:       Juchnos Pynutės        Thursday Clothing

 

Šio konkurso taisyklės paprastos:

  • Registacija į konkursą „King of the home town“ (KOTHT) prasideda nuo gegužės 3-os ir baigiasi 31-ą dieną.
  • Komanda turi sudaryti mažiausiai 3 – daugiausiai 5 riedlentininkai.
  • Komanda turi pristatyti savo pavadinimą, skaterius (vardas pavarde) ir logotipą, sukūre temą forume (http://forumas.shred.lt/) KOTHT konkurso skiltyje. Spauskite čia
  • Shred KOTHT konkursas prasideda Birželio 1-ą ir tęsiasi iki Birželio 30-os
  • Jei video montažas įkeltas vėliau nei 06-30, komanda bus diskvalifikuota.
  • Komandos video montažas negali būti ilgesnis nei 10 min. Jei video ilgesnis nei 10 min, komanda bus diskvalifikuota.
  • Kiekvienos užduoties atlikimo metu privaloma įvardinti užduotį video kampe ir nurodyti taškų sumą video pabaigoje.
  • Komanda surinkusi daugiausia taškų laimės konkursą.
  • Dalyvaudami šiame konkurse Jūs sutinkate, kad nenusižengsite jokiem istatymam ir patys būsite atsakingi už savo veiksmus.

Renginio organizatoriai neatsako už Jūsų veiksmus atliekant užduotis, prašome laikytis visų istatymų ir sveiko proto normų. Mes neskatiname vandalizmo, priešingai norime, kad viskas vyktu sąžiningai pagal istatymus ir numatytas socialines normas.

Tikimės aktyvaus Jūsų dalyvavimo. Dar kartą įrodykime kad lietuvos skaterių bendruomenė vis dar plečiasi ir jau yra daug didesnė ir aktyvesnė nei buvo iki šiol. Ir tikimės aktyvaus Jūsų dalyvavimo šiame atnaujintame King of the Home Town 2016 vasaros konkurse.

The following two tabs change content below.

sagiras

Shit Foot at Shred
SKATEboardinu daugiau nei 10 metų. Per tą laiką sutikau daug įdomių žmonių, patyriau daugybę nuotykių ir pamačiau skateboardingo evoliucijonavimą. Tačiau išlieku Old School'inio, Night, Street skateboardingo šalininkas. Žinau, kad mūsų yra ir daugiau!
01

Komentarai

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *