Tiems kas dar nežino apie Jesse James ir Chris „Avi“ Atherton bus maloniai nustebę pamatę šį skate video. Iki šiol šių vyrukų filmuota medžiaga sulaukdavo daugybę šypsenų tačiau paskutinis jų skate video projektas persikėlė į naują fantazijos lygį.

Šis Britiškas skate video yra išties ypatingas ir keistas. Jame bus galimybė pamatyti skateshoozus iš duonos ar net klauno batų. Riedlentes pagamintas iš įvairiausių daiktų, dydžių ir proporcijų. Skateboardingą įvairiausiais metų laikais ir oro sąlygomis. Tai tikras skateboardingo siurrealizmas.

Šis video išties keistas. Tačiau to buvo ir stengiamasi pasiekti šiame skate video. Atitolinti žiūrovus nuo tikrovės ir leisti pasinerti į fantazija. Leisti suabejoti kas yra tikra ir normalu.

Kai kurie žmonės į skateboardingą pradeda žiūrėti pernelyg rimtai. Tačiau tai neturėtu būti pagrindinė skateboardinimo strategija. Svarbiau yra juo mėgautis. Ir šis skate video nors ir keistas, nerimtas tačiau sukurtas mėgaujantis.

The following two tabs change content below.

sagiras

Shit Foot at Shred
SKATEboardinu daugiau nei 10 metų. Per tą laiką sutikau daug įdomių žmonių, patyriau daugybę nuotykių ir pamačiau skateboardingo evoliucijonavimą. Tačiau išlieku Old School'inio, Night, Street skateboardingo šalininkas. Žinau, kad mūsų yra ir daugiau!
01

Komentarai

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *