domantasKaip atsiliepti apie turnyrą Plungėje „Summer Heist“ ? Būtų galima labai paprastai – Karšta! Labai karšta! Summer Heist turėjo pakeisti pavadinimą į Summer Hell, kadangi čia buvo karščiau nei pragare.
Tačiau kaitino ne vien saulė, tikrą pragarą užkūrė ir atvykę skateriai. Čia netrūko nieko, buvo gerų įsimintinų triukų ir deja sulūžusių skatų ir kaulų.

Man labiausiai užkliuvo suskirstitos kategorijos. Amature ir Pro. Kadangi skaterių nebuvo labai daug. Manau tikrai būtų užtekę ir vienos kategorijos. Bet suprantam organizatorius kurie matyt tiesiog norėjo išdalinti skateriams kuo daugiau prizų. Tik kitą kartą sakyčiau geriau viena kategorija ir daugiau prizininkų.

Nors ir turnyre visiems teko užsidėti šalmus, tačiau apsieiti be aukų neišėjo. Skateris Paulius (geriau žinomas tarp savų: Triušis) iš Klaipėdos per skate finalus susilaužė ranką. Kas spėjo sukrėsti ne vieną jo draugą ir kitus dalyvius. Tačiau Paulius neleido kitiems prarasti optimizmo ir varžybos vyko toliau. Triušį – Sėkmės gyjant o fingerboardinimo karjerą jau gali pamiršti ;D !

triusisVaržybų rezultatai

Pro kategorijos prizininkai:

  1. Žygimantas Rūdys
  2. Jonas Petrauskas
  3. Algis Tranizas

Amature kategorijos prizininkai:

  1. Salvijus Vinkus
  2. Domantas Gasiūnas
  3. Paulius Gedgaudas (Triušis)

Best Trick kategorija nusinešė:

Rokas Ignotas

Tikimės Plungėje varžybos išliks kasmetinės. Varžybų ir prizų niekada nebūna per daug. Organizatoriams ir vietiniam Plungės ekstremalams spaudžiam dešinę. Taip pat norim padėkoti ir Girmantei Zavadzkytei už nuotraukas. Kurių daugiau galite rasti mūsų forume paspaudę ant šio linko.

The following two tabs change content below.

sagiras

Shit Foot at Shred
SKATEboardinu daugiau nei 10 metų. Per tą laiką sutikau daug įdomių žmonių, patyriau daugybę nuotykių ir pamačiau skateboardingo evoliucijonavimą. Tačiau išlieku Old School'inio, Night, Street skateboardingo šalininkas. Žinau, kad mūsų yra ir daugiau!
01

Komentarai

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *