Atėjus žiemai ir atšalus orams riedlentę tenka padėti į šoną. Šaunu jei gyveni didesniame mieste, kuriame gali atrasti uždarą skateparką (indoorą) ir kišenėje nešvilpauja vėjai. Tačiau ką daryti jei neturite šios privilegijos ? Atsakymas: Neprarasti optimizmo!
Net ir žiemą asfaltas būna sausas, o nepraradus optimizmo ir šiltai apsirengus skateboardingas lauke gali būti net įdomesnis nei vasarą.
Šiame skate video skateriai iš Amerikos (Naujosios Anglijos) bando įtikinti, kad žiema skateboardingui nėra kliūtis. Tačiau manęs įtikinti jau nereikės, kadangi tokie skateriai kaip Storas ir Darius man jau nekartą, tai įrodė ir leido pačiam įsitikinti. Tad atitinkamai nusiteikite, nusikaskite sniegą savo mėgstamiausiame skate spote ir pasistatykite iš sniego skate parką. Kadangi žiema dar kurį laiką nedings iš skate spotų.

The following two tabs change content below.

sagiras

Shit Foot at Shred
SKATEboardinu daugiau nei 10 metų. Per tą laiką sutikau daug įdomių žmonių, patyriau daugybę nuotykių ir pamačiau skateboardingo evoliucijonavimą. Tačiau išlieku Old School'inio, Night, Street skateboardingo šalininkas. Žinau, kad mūsų yra ir daugiau!
02

Komentarai

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *