Naują naujienų seriją pavadinimų Neįprasti spotai pradėsime nuo skateboardingu stogais. Kiekvienas kas yra matęs skate filmą almost round three, prisimins skaterį Deawon Song kuris pademonstravo kaip reikia važinėti stogais. Tačiau važinėti stogais sugeba ne vien pro skateriai. Net vietiniai skateriai nerandantys vietų skateboardinti ir skate spotų iš kurių liktų neišvaryti. Gali pamėginti ieškoti laimės ten kur įprasti žmonės net neatkreipia dėmesio, tai yra pastatų stogais.

Būtent taip pasielgė skateriai iš amerikos. Nepriklausomi skate filmų kūrėjai ir jų komanda Tengu sukūrusi skatefilmą God of Mischief savo video medžiagoj pademonstravo kaip galima ekstremaliai važinėtis stogais nuo New Yorko, San Fransisko, Prancūzijos ir net Tokijo. Skate filmo kūrėjas Colin Read užfiksavo naują undergroundinį skateboardingo judėjimą vykstantį visame pasaulyje ir tai atliko nepriekaištingai. Originali muzika, įdomūs ir dėmesį atkreipiantys video grafikos elementai, unikalus kameros darbas ir medžiagos apkarpymas. Visą tai įneša šviežumo į šių laikų skate filmų sceną.

The following two tabs change content below.

sagiras

Shit Foot at Shred
SKATEboardinu daugiau nei 10 metų. Per tą laiką sutikau daug įdomių žmonių, patyriau daugybę nuotykių ir pamačiau skateboardingo evoliucijonavimą. Tačiau išlieku Old School'inio, Night, Street skateboardingo šalininkas. Žinau, kad mūsų yra ir daugiau!
01

Komentarai

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *