dirbtuvesKodėl turėčiau iškeisti savo įprastus skate ratus į kvadratinius Shark Wheels ? Šie „ryklio ratai“ yra greitesni, turintys geresnį sukibimą su danga ir tiesiog geriau atrodantys skate ratai. Jie taipogi puikiai veikia lietuje, šlapioje dangoje ir ant grubėtų ir minkštų paviršių. Nors šie ratai ir atrodo kvadratiniai, tačiau važiuojant su riedlente, longboardu suprasite kad jie funkcionuoja kaip įprasti ratai. Grioveliai ratukuose taip pat atrodo nuostabiai ir riedant keliu atsiskleidžia jų privalumai. Shark wheels šiuo metu vieni išradingiausių skate, longboardingo ratų kuriuos galima nusipirkti.

Kokie privalumai šių ratukų? Pirmiausia tai būtų jų dizainas. Kuris ne tik atrodo išskirtinai tačiau turi ir daug privalumų. Svarbiausias iš jų tikriausiai būtų greitis. Kadangi važiuojant šiais skate ratais jie liečiasi su kelio danga mažiau nei įprasti ratukai ir tai leidžia pasiekti didesni greitį. Taip pat šie ratai suteikia didesni sukibimą ir valdymą čiuožiant (slideinant). Vėlgi visi nuopelnai atitenka ratukų formai, kadangi čiuožiant ratukai turi didesnį plotį ir trintis sumažėja taip suteikdami daugiau valdymo. Šie ratai turi net tris atsvaros taškus kai įprasti skate ratai turi tik vieną.

kvadratinis ratasGeriausi šių kvadratinių skate ratų privalumai atsiskleidžia važiuojant ant nelygios kelio dangos ir minkštų paviršių. Ratų forma tiesiog sutrombuoja kelio dangą ir dėl to neprarandate greičio ir jų kontrolės. Ir kalbant apie danga šie ratai yra tiesiog pritaikyti važinėti esant šlapiai kelio dangai. Dėl apvalių ratų briaunų vanduo tiesiog išbėga iš po ratų, duodami skate ratams sukibimą su kelio paviršiumi. Šis triukas veikia ne tik su vandeniu, bet ir su smėliu ar net smulkesniais akmenukais.

Shark Wheels susikūrė pačių skaterių dėka. Ratuku kūrėjai įdėjo projektą į Kickstarterį. O skateriai supratę šių ratukų perspektyvas priaukojo šiam projektų daugiau nei dvigubai pinigų, kurių reikėjo šiam projektui įgyvendinti. Nors šiuo metu skate ratai labiausiai aktualus būtų važinėjimui su longboardu. Tačiau ateityje yra perspektyva, kad ši technologija būtų pritaikyta ir kitoms transporto priemonėms, automobiliams, robotams, riedžiams. Viskam kam būtų pravartu turėti greitesnius su geresne kontrolę ratus.

The following two tabs change content below.

sagiras

Shit Foot at Shred
SKATEboardinu daugiau nei 10 metų. Per tą laiką sutikau daug įdomių žmonių, patyriau daugybę nuotykių ir pamačiau skateboardingo evoliucijonavimą. Tačiau išlieku Old School'inio, Night, Street skateboardingo šalininkas. Žinau, kad mūsų yra ir daugiau!
14

Komentarai

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *