SHRED kolektyvas šių metų Birželio 17 dieną migravo iš Lietuvos vakarų į Jos pietus – Druskininkus. Ten įvyko ekstremalaus sporto skate turnyras „Holy Pine“, kuri organizuoja Druskininkų jaunimo užimtumo centras (JUC) ir daugybė rėmėjų: terrasport, rokenbau, stillbmx, snow arena, motorider, vėjo broliai, commune diy, boardsports, tram trys, thursday clothing, vilnius rolling, justbshop, druskininkų aqua, kolonada, coffee inn, draugų namai. Ir tai yra didžiausias extremalaus sporto turnyras šioje Lietuvos dalyje. Nors šiame turnyre dalyvavo ir bladeriai, bmxeriai ir net parkūreriai. Tačiau apžvelgsime tik jos riedlentininkus.

Keliavome iš Klaipėdos, automobiliu tai pralenkėme prieš tai įvykusią vėtrą. O jos pasekmes matėme visur kelyje. Apie šiuos įvykius rašė, net žiniasklaida.

Pats turnyras tai net ne Šventa Pušis o HOLY SHIT! Viskas puikiai pasisekę ir suplanuota, oras drastiškai pasikeitė į gerąją pusę. Turnyre garsą palaikė: Simonas Bohne Pupeikis, Viltė Kinderavičiūtė (Vunderkinde), Kasparas Vice Capo Kesylis.

Prizines vietas nusinešė:

  1. Rokas Ignotas
  2.  Einius Žiukas
  3. Domantas Antanavičius

Best trick’ą nužudė:

Rokas Ignotas

Didžiausią įspūdi šiame turnyre paliko skateriai:

Žigimintas Rudys , Martynas Gailiušas, Mario Vario 666

Taip pat turnyre buvo labai sveikintinas pavyzdys kitų turnyrų rengėjams, kadangi jame buvo ir jaunimo kategoriją iki 16 metų. Kurią nugalėjo riedlentininkas:

Saulius Petrevičius (Gremliniukas)

O po turnyro visi dalyvavę ir jį stebėję susitiko „Holy Pine After Party“. Apie kurį jau nebeparašysime kadangi į jį ir išvykome. Todėl turintiems ką pasakyti siūlome pakomentuoti savo įspūdžius iš turnyro komentaruose. Bei dalintis šiuo straipsniu socialiniuose tinkluose.

The following two tabs change content below.

sagiras

Shit Foot at Shred
SKATEboardinu daugiau nei 10 metų. Per tą laiką sutikau daug įdomių žmonių, patyriau daugybę nuotykių ir pamačiau skateboardingo evoliucijonavimą. Tačiau išlieku Old School'inio, Night, Street skateboardingo šalininkas. Žinau, kad mūsų yra ir daugiau!
24

Komentarai

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *