Viena aktualiausių temų tarp skaterių yra skatečiūzai. Gražūs batai, patogūs batai, patvarūs batai, greit sudrožiami batai. Batai, batai, batai! Kartais, net būna „batai“ kai tenka išsirinkt skateshoes’us skateshopuose, nes jų yra begalė. Nuo „Adio“ (RIP) iki „zoo york“. Skaterius daro įtaką firmos, formos, spalvos (tokios kaip: melyni, žali, raudoni ar net visų vaivorikštės spalvų (kiekvienam pagal poreikį aišku)). Bet į ką svarbiausiai reikia atsižvengt renkantis batus skate’inimui?

Mėgsti flat?

lengvi batai

 

Lietuvoje spotų pasirinkimo didelio nėra, todėl vieni skateriai mėgsta gliaudyt flat trickus kašio aikštelėse arba tiesiog kieme, kur yra asfaltuota kelio danga. Tokiem skateriam aš siūlyčiau lengvesnius batus, plonesnės medžiagos, nes sutrenkimai dažniausai atsiperka labai lengvai (bet del viso pikto rekomenduoju pražvelgt šį straipsnį: http://shred.lt/kulksnies-itvarai/ ) Iš savo asmeninės patirties rekomenduoju vans, emerica, circus, converse ar és batukus (žinoma yra ir daugiau, kurie specealizuojasi į plonesnės medžiagos skateshoes’us). Bet aišku reik nepamiršt, jog flipinant anf flato daug greičiau ir susidrožia batai, todėl privalumas yra ir shoe goo. Šį prekė nėra reta skateshopuose, plius ji puikiai tinka universaliam skateboardingui, ne tik flatui ar šokinėjant nuo laiptų.

Mėgsti šokinėt nuo laiptų?

batai laiptams

Na savaime aišku yra žmonių kurie nevengia laiptų ir nori bent jau nušokt nuo 5 – 10 ar netgi 15 laiptų. Tokiem skateriam rekomenduočiau skateshoe’zus su integruotais antishock’ais.Antishockai – tai tokie padeliai, kurie sušvelnina smūgį, šokant nuo kelių ar keliolikos laiptų (antishockus labai mėgsta bladeriai, na bet nieko keisto, jie neturi pasirnkimo keist batus,haha!). Tokiems extreamo megėjams savaime aišku siųlyčiau rimtesnius batus. Tiek storais padais, tiek tvirta ir išorę. Leisdamiesi šiek tiek pakreipę kulkšnį pasekmės gali būt labai nepavydėtinos, todėl turi žinot ką darai. Tokiu atvėju rekomenduočiau Airwalk, Dc, Adio ir kitus akimis matomus skateshousus, kurie būtu naudingi ne tik laiptams bet ir rampoms : )

Taigi, galime daryti išvadą, kad skater’is turėtų pasirinkti ne tik patinkantį skateshoes’ų išorinį dizainą, bet privalo atsižvelgti ir į batų kokybę, bei patvarumo lygį, nemažiau dėmesio skirdamas ir batų priežiūrai, kuri yra vienodai svarbi renkantis skateshoes’us. : )

The following two tabs change content below.

Valentinas

Skateris at Shred
Land trick or die trying

Latest posts by Valentinas (see all)

07

Komentarai

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *