Iš keletos prieš tai mano rašytų straipsnių apie Adidas skateboarding komandą galėjote susidaryti įspūdį. Kad esu vienas iš jos fanų. Ir tikrai neklysite. Tačiau ne dėl pačios kompanijos o dėl joje esančių asmenybių ir talentų.

Reikia pripažinti kad adidas tai mega kompanija. O jos yra šaltakraujiškos ir negaili nieko savo kelyje ir jei reikia susidoroja su smulkesnėm varžovų kompanijom jas išstumdama iš rinkos. Tačiau nors ir kaip dėl to pykčiau, faktas lieka, kad ši kompanija taip pat yra atsakinga ir už skateboardingo filmų bei įvaizdžio stumimą į naują, aukštesnį lygį.

Su savo neribotais ištekliais adidas susirinko geriausias skateboarding scenos asmenybes. Tai yra geriausi videografai, fotografai, riedlentinikai, menininkai. Ir juos subūrus kartu gavome kai ką ko negalėjome tikėtis iš prieš tai buvusių kompanijų. Naują skaterių kultūros pateikimą publikai.

Adidas taip pat viena iš iniciatorių kuri pradėjo ir vis dar bando išstumti seną 4:3 kvadratinės rezuliucijos skateboardingo stereotipą. Ir įrodė kad su pilnos HD raiškos ir geros cinematografijos dėka galime išspausti iš filmu daug daugiau nei prieš tai. Gera cinematografija skate filmuose gali išreikšti daugiau įspūdžio ir atmosferos, nei nuvalkiotas fisheye efektas. Nors tam ir reikia ištekliu bei profesionalų pagalbos. Kuriai adidas kompanijai netrūksta.

Paeksperimentavę savo youtubes kanale su įvairiom filmavimo technikom. Adidas pagaliau sujungė savo visą filmavimo patirtį į vieną pilnametražį skate filmą – Away Days. Ir be abejonės šis filmas nubloškiančiai Puikus!

pilnametrazisfilmasDar prieš filmo paleidmą adidas marketingo komanda puikiai išreklamavo filmą. Sutraukė visų dėmesį socialiniuose tinkluose. Youtubėje adidas ir trasher žurnalas išleido serija skate filmų: Far and away. Kuri yra trumpų skate filmų serija iš medžiagos kaip buvo kuriamas šis filmas ir kaip visa tai įgyvendinta, kiek dėmesio ir pastangų tam reikėjo. Visada „behind scenes“ įdomiau pažiūrėti prieš laukiant filmo nei po jo.

Šio skate filmo cinematografija puikiai perteikia mega miestų atmosferą. Išskiria svarbiausius aspektus filme. Ir leidžia labiau pasinerti į skate filmą. Muzika suderinta prie atmosferos,vietovių ir skaterių stiliaus, taip kaip ir turėtu būti.

O apie pačius talentus skaterius atsiliepti galiu tik teigiamai. Dar iš „Far ir Away“ serijos teko matyti kaip buvo ruošiamasi šiam filmui ir kiek daug pastangų buvo įdėta dėl šio filmo. Beje adidas skateboarding komanda mano viena mėgstamiausiu todėl prikibti neturiu prie ko. Visgi komanda supa legendiniai skate profesionalai.

Taip pat išgirsite legendinio pro skaterio Mark Gonzales išminties skateboardinge. Kuri motyvuos ir padės dar kartą prisiminti dėl ko skateinam.

Šis straipsnis parašytas per tarptautinę filmo premjerą. Gero filmo ir po to Go SKATE!

The following two tabs change content below.

sagiras

Shit Foot at Shred
SKATEboardinu daugiau nei 10 metų. Per tą laiką sutikau daug įdomių žmonių, patyriau daugybę nuotykių ir pamačiau skateboardingo evoliucijonavimą. Tačiau išlieku Old School'inio, Night, Street skateboardingo šalininkas. Žinau, kad mūsų yra ir daugiau!
01

Komentarai

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *